Безкоштовна доставка по Україні при замовленні від 1000грн*

Стерілізатори (сухожар та автоклави)

Стерилізатор для інструментів — це вид обладнання, який повинен бути встановлений в будь-якому медичному кабінеті. Навіть така, здавалося, нешкідлива процедура,як манікюр, потребує використання повністю стерильних інструментів. В іншому випадку найдрібніші порізи, які інколи виникають в процесі обробки шкіри, можуть стати джерелом потрапляння в організм небезпечних бактерій і збудників захворювань. Тому, якщо ваша діяльність як-небудь пов’язана з медичними інструментами, вам точно потрібен стерилізатор.

Dezik - все для дезинфекції інструментів

Наша компанія займається виробництвом пакетів для стерилізації, а також продажем сертифікованого обладнання для манікюрних салонів, стоматологічних кабінетів, ветеринарних клінік і т.д. Ми працюємо напряму з виробниками та позбавляємо своїх клієнтів від посередницьких націнок і переплат ні за що. Вивчайте каталог, обирайте потрібні товари та оформлюйте замовлення прямо на сайті. 

Сфери застосування стерилізаторів

Цей різновид лабораторного обладнання має широку сферу застосування. Прилади для стерилізації використовуються у побуті, в медицині, на хімічних підприємствах, в харчовій  промисловості, в фармакології, в науково-дослідницькій діяльності і т.д. Але найбільш затребувані вони саме в медичній галузі. Зокрема, у сфері надання косметичних та естетичних послуг.

Класифікація стерилізаторів

Класифікація відбувається в залежності від типу впливу на інструменти. Всього за цим фактором можна виділити два типи приладів:

  • Парові стерилізатори. Також називаються автоклавами. Виконані в вигляді герметичної ємності, в якій можно гнучко змінювати температуру та тиск. Наслідком нагрівання води в камеру подається пара. Далі система відкачує з ємності весь кисень, що призводить до підвищення тиску. Зі збільшенням тиску підвищується температура кипіння, завдячуючи чому інструменти обробляються високотемпературною парою, який повністю знищує будь-які бактерії і очищає поверхні від мікробів.
  • Повітряні стерилізатори. Вони ж сухожари. Фактично їх принцип дії такий самий, як і у автоклавів, тільки обробка відбувається не посередництвом пари, а завдяки розпеченного повітря. Головним недоліком  сухожарів являється неможливість обробки в них матеріалів, що нестійкі до високих температур. Наприклад, резина в них просто розплавиться.

Який саме купити стерилізатор — залежить від вашого роду діяльності і типу інструментів, які ви використовуєте.

Де купити стерилізатори для манікюрних інструментів?

Купити стерилізатор для інструментів можна на нашому сайті через корзину чи за телефоном. Працюємо як у роздріб так і з оптовими покупцями. На великі замовлення ми готові надати знижку. Робимо доставку в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів, Полтаву, Херсон та інші міста по всій Україні.

Відповіді на популярні питання

Какие товары из категории стерілізатори (сухожар та автоклави) самые популярные в 2021 году?

🔎 Как выбрать стерилизатор?

🆚 Сухожар или автоклав, в чем разница?

🔧 Как правильно обслуживать стерилизатор?

🤑 Как купить Стерілізатори (сухожар та автоклави) недорого?

Самые дешевые  Стерілізатори (сухожар та автоклави) это:

Товар Ціна
Стерилізатор Мікростоп М1 (сухожар) 5200 грн
Стерилізатор Мікростоп М1е (сухожар) 6000 грн
Стерилізатор Мікростоп М1+ (сухожар) 6500 грн
Стерилізатор Мікростоп М2 (сухожар) 7500 грн
Стерилізатор Мікростоп М3 (сухожар) 7500 грн

Вы можете оформить заказ на сайте или по телефону +38 096 900 28 74

Відгуки
Написати відгук
Фильтры товаров
Бренд
Тип стерилизатора
Призначення
Об’єм стерилізаційної камери
Цена

грн  –  грн

  • 5200грн
  • 46000грн