Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дезінфекція, антисептики

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Обробка інструментів для манікюру та робочого місця майстра - принципове питання в роботі б'юті-майстра. Від цього залежить набагато важливіша річ, ніж гарний результат і задоволеність клієнта. Майстер має справу з тілом іншої людини, і від його дій залежить її здоров'я.

Види засобів для дезінфекції для б'юті-індустрії

У магазині Dezik можна купити деззасоби двох головних типів:

Концентрати - використовуються для створення робочого розчину, змішавши з водою в потрібних пропорціях (зазначено в інструкції до засобу). Найвигідніші з точки зору економії та універсальності.

Антисептики - знищують збудників на поверхні тіла людини. Ними обробляють шкіру майстра і клієнта.

Як вибрати деззасіб?

Вибираючи засіб, варто звертати увагу на його властивості та сертифікати якості.

  • Мийні компоненти в складі.
  • Антикорозійна властивість - щоб знизити шкідливий вплив на інструмент.
  • Термін придатності та період збереження властивостей робочого розчину.
  • Можливість короткої експозиції (+- 5 хв).
  • Економічність - вирахуйте вартість 1 робочого розчину, зверніть увагу на термін придатності, і у вас буде уявлення, на скільки вам вистачить об'єму.

Засіб Деланол - один із найкращих засобів на ринку. Входить до Єдиного реєстру дезінфекційних засобів, використовується в медицині, має всі необхідні документи.

Етапи обробки інструментів

Згідно з нормами СанПін, стерилізувати необхідно ті інструменти, які можуть пошкодити шкірний покрив людини. Цей процес відбувається в кілька етапів:

  1. Дезінфекція інструментів
  2. Передстерилізаційне очищення інструментів (ПСО)
  3. Стерилізація інструментів у сухожарі або хімічним способом
  4. Зберігання інструментів після стерилізації

Дезінфекція манікюрних інструментів - перший і важливий етап. Вона знищує мікроорганізми на поверхні інструментів (близько 70% всіх мікроорганізмів).

Відбувається просто: необхідно розмішати робочий розчин для дезінфекції та замочити інструменти. Процентне співвідношення концентрату і час експозиції вказано в методичках до деззасобів. Важливо! Не можна розводити "на око" і порушувати пропорції. У разі недотримання технології, не можна говорити, що інструмент оброблений за всіма правилами.

Використання деззасобів

Крім обробки інструментів, також важливо обробляти робоче місце і приміщення. Деззасобами обробляють робоче місце, кушетку, подушки для манікюру і педикюру, поверхню столу, ванночки для манікюру. А в періоди епідемій, додають у воду для миття підлоги.

Антисептик також важлива частина роботи б'юті-майстра. Ним також можна обробляти робоче місце і поверхні, з якими стикається клієнт під час прийому. 

Важливий критерій антисептика, щоб він був щадний для шкіри рук і щоб не містив шкідливих компонентів, які можуть зашкодити легеням під час випаровування.
Рекомендуємо використовувати антисептик без спирту або той, який у своєму складі містить пом'якшувальні компоненти для шкіри.

Працюючи з деззасобами, обов'язково використовуйте засоби персонального захисту - рукавички, щоб шкіра не контактувала з хімією, і маски, щоб не дихати випарами.

Замовляйте якісні дезінфекційні засоби та антисептики в магазині Dezik і використовуйте у своїй роботі. Доставка відбувається по всій Україні.

Вгору