Наша команда ставиться з акуратністю і увагою до ваших особистих даних, і ми робимо все необхідне, щоб покупки на сайті https://dezik.com.ua були також безпечні, як покупки в звичайному магазині.

Ми робимо все необхідне для захисту конфіденційності особистих даних наших улюблених клієнтів. Відвідувачі можуть переглядати більшість сторінок нашого сайту, не повідомляючи про себе ніякої інформації. Однак, для надання деяких послуг нам можуть знадобитися ваші особисті відомості.

Дана політика конфіденційності (далі - «Політика») поширюється на всю персональну інформацію, яку Компанія Дезік (далі - «Компанія») може отримати від Користувача під час його перебування на веб-сайті dezik.com.ua або його піддоменів (далі «Веб -сайт »). Також, Політика описує, як Компанія збирає, використовує та розкриває персональну інформацію, отриману через Веб-сайт. Користувач, користуючись Веб-сайтом, дає свою згоду на збір і використання Компанією його персональної інформації.

Отримання персональної інформації:
Користувач може відвідувати Веб-сайт і не повідомляти свої персональні дані, але в деяких випадках, коли користувач вирішив отримати деяку інформацію, скористатися послугами або придбати Продукцію Компанії (будь-яке програмне забезпечення, розроблене Компанією і розповсюджується на Веб-сайті), Компанія запрошує персональну інформацію користувача.

Компанія має право запросити у Користувача наступну інформацію: ім'я та прізвище, назву компанії, яку він представляє (якщо є), поштову адресу, номер телефону, адресу електронної пошти, а також фінансову та іншу інформацію, яка вказана на Веб-сайті.

Будь-яка інформація, автоматично прочитується в результаті відвідування Користувачем Сайту, включаючи послідовність перегляду, використовується без ідентифікації окремих користувачів.
Компанія використовує «cookies» для того, щоб зробити Веб-сайт більш зручним для Користувача.

Використання і розкриття персональної інформації:
Компанія використовує персональну інформацію Користувача для надання послуг і продуктів, вирішення спорів і усунення неполадок, підвищення зручності роботи і поліпшення Веб-сайту, інформації про нові послуги та Продукцію. Користувач, реєструючись на Веб-сайті, автоматично погоджується на отримання від Компанії інформації про послуги, що надаються, про оновлені версії або нових видів Продукції Компанії, а також іншої інформації, яку Компанія вважатиме важливим повідомити.

Компанія нікому не продає і не розголошує персональну інформацію про Користувача. Компанія має право розкрити і передати персональну інформацію третім особам тільки в тому випадку, якщо це вимагає українське або міжнародне законодавство і / або органи влади з дотриманням законної процедури.

Перегляд і редагування персональної інформації:
Компанія надає Користувачеві, зареєстрованому на Веб-сайті, можливість в будь-який час переглянути і відредагувати свою персональну інформацію. Для того, щоб відредагувати персональну інформацію, Користувачеві необхідно увійти в свій аккаунт на відповідній сторінці Веб-сайту.

Посилання на інші веб-сайти:
Веб-сайт містить посилання на сторонні веб-сайти. Компанія не контролює дані веб-сайти і їх політику конфіденційність.Компанія закликає Користувача перед поданням своєї персональної інформації на даних веб-сайтах уважно ознайомитися з їх політикою конфіденційності.

БЕЗПЕКА:
Компанія вживає відповідних заходів для забезпечення безпеки персональної інформації Користувача від втрати, неправильного використання, несанкціонованого доступу, розголошення або зміни.

Однак метод передачі інформації і метод її зберігання в мережі Інтернет не може бути повністю безпечним, тому Компанія не гарантує абсолютну безпеку персональної інформації.

ЗМІНА УМОВ ПОЛІТИКИ:
Компанія залишає за собою право змінювати умови Політики. У разі внесення змін, Компанія публікує всі доповнення і зміни Політики на Веб-сайті. При подальшому користуванні послугами та використанні Продуктів Компанії, Користувач погоджується з новими умовами Політики.