Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Стерилізатори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Навіщо потрібна стерилізація інструментів

Стерилізація — це процес обробки інструментів, який робить їх повністю безпечними для використання. Вона вбиває 100% всіх мікробів і вірусів. Працюючи з нігтями і шкірою завжди є великий ризик зіткнутися з мікозами (грибками), запальними процесами, хворобами, які передаються через кров (ВІЛ, гепатит). Щоб уникнути зараження і передачі інфекції потрібна професійна стерилізація і дезінфекція інструментів для манікюра.

Згідно СанПин, стерилізації підлягають всі інструменти, які можуть пошкодити цілісність шкірного покриву людини.

Б'юті індустрія стоїть впритул до медицини, оскільки майстер має справу з тілом і організмом іншої людини. Але, на відміну від медустанов, сфера краси не так врегульована нормами і стандартами. За цим повинні стежити самі майстри, щоб не створювати ризики для клієнтів і йти в ногу з часом.

Який стерилізатор вибрати

Є 2 важливі фактори, на які слід звертати увагу перед тим, як купити стерилізатор для манікюрних інструментів.

1. Виробник і сертифікати

Він повинен бути офіційним, з гарантією і всіма необхідними сертифікатами. Якісний стерилізатор прирівнюється до медичного обладнання. Тому радимо звертати увагу на 2 вітчизняних бренду: МізМа (сухожари та автоклави) и Мікростоп (сухожари).

сухожар для стерилізації

 

пакети для стерилизації

2. Кількість наборів інструментів, які стерилізуються за одне завантаження

Відштовхуйтеся від того, який у вас потік клієнтів і скільки вам потрібно для 1 клієнта оброблених інструментів.

  • Для майстра, який працює самостійно можуть підійти як компактні сухожари на 3-6 наборів інструментів.
  • Для салонів краси і великих студій, де кілька майстрів, потрібні апарати на 6-10 наборів, а то і більше.
  • Для косметологічних кабінетів, де інструментів, які можуть пошкодити шкіру не так багато, підійде сухожар на 1-3 набори.

Сухожар чи автоклав?

Це 2 види стерилізаторів, які працюють за різними принципами.

Сухожаровий шкаф (сухожар) — стерилізує інструменти за рахунок високої температури, яка тримається в камері протягом часу.

Автоклав — стерилізація інструментів відбувається за рахунок подачі пари під тиском. Збудники знищуються під меншою температурою, тому в автоклаві можна стерилізувати не тільки металеві інструменти, а й інші матеріали, для яких висока температура небезпечна.

Автоклави використовуються більше в медичних закладах: стоматологія, клініках, а також в тату-салонах. Вони за вартістю дорожче, ніж сухожар. Майстрам нейл-сервісу рекомендуємо купити сухожар для манікюру.

Обробка інструментів для манікюру: 4 обов'язкових етапи

автоклав для стерилізації інструментів

Купівлею сухожар обробка інструментів не обмежується. Весь цикл стерилізації складається з 4 етапів.

  1. Дезінфекція інструментів — використовується робочий розчин із деззасобів. Дезінфекція вбиває 70% мікроорганізмів.
  2. Передстерилізаційна очищення інструментів (ПСО) — етап, на якому інструменти очищають від залишків деззасобів, а також мікро частинок крові і шкіри.
  3. Стерилізація, яку ми рекомендує робити в сухожар або автоклаві. Ті інструменти, які можна обробляти температурою, наприклад, деякі фрези, можна обробити хімічним способом.
  4. Зберігання інструментів в стерильних умовах. Є 2 варіанти: в крафт-пакетах і в УФ-шафі.

Ми рекомендуємо використовувати крафт-пакети для сухожара

Доставка стерилізаторів

  • Ми виробляємо доставку по всіх великих регіональним центрам України, таким як: Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Дніпро, Хмельницький, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кропивницький, Черкаси, Суми та інші. Доставка здійснюється при наявності поштового відділення «Нова Пошта».
  • Доставка платна, по тарифам сервісу.
  • Здійснюється безпосередньо з заводу. Вкрай рекомендуємо оглянути у відділенні на наявність пошкоджень. Якщо вони виявилися, відразу телефонуйте виробнику. Всі контакти ми надаємо.

Dezik — експерт стерилізації

Ми бачимо свою місію в тому, щоб б'юті-сфера була безпечною і для клієнтів і для майстрів. Завжди готові проконсультувати, відповісти на питання і порадити.

Працюємо безпосередньо з виробниками і позбавляємо своїх клієнтів від посередницьких націнок і переплат. Вивчайте каталог, вибирайте потрібні товари і оформляйте замовлення прямо на сайті.

У нашому блозі в Instagram ми кожен день публікуємо корисні матеріали для майстрів.

Також у нас є онлайн-курс з професійної дезінфекції та стерилізації. Якщо ви новачок і не знаєте, як правильно проводити цикл, робити робочий розчин і користуватися сухожар - записуйтесь на курс. У вас з'явиться вся необхідна теоретична база для роботи і сертифікат.

Вгору